Baltijos Fotografijos Linija
Apie fotobanką
Svetainė www.fotobankas.lt - tai fotografijų bankas, kuriame kaupiamos įvairiausio pobūdžio fotografijos, pradedant politinio, ekonominio šalies gyvenimo aktualijomis ir baigiant gamtos ar miestų vaizdais. Fotobanko archyvas nuolat pildomas ir šiuo metu jame sukaupta per du šimtus tūkstančių nuotraukų, kurias vartotojas gali rasti per paieškos sistemą, įvedęs raktinius žodžius.

Fotobankas skiriamas tiems, kuriems fotografijų gali prireikti kasdieniame darbe – reklamos agentūroms, ryšių su visuomene agentūroms, laikraščių ir žurnalų redakcijoms, kitoms įmonėms bei pavieniams asmenims. Iš fotobanke sukauptų archyvų galėsite pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią nuotrauką.

Fotobanke paprasta susirasti ir įsigyti reikiamą nuotrauką. Visos fotografijos suskirstytos pagal temas, o paiešką galite vykdyti ir pagal savo raktinius žodžius. Kiekvienas fotobanko klientas gali įsiregistruoti svetainėje ir automatizuota sistema išsiųsti užklausą ar užsakymą. Jei mūsų banke neradote reikalingos nuotraukos, tuomet galime pasiūlyti profesionalių ir patyrusių fotografų paslaugas – jie visas svajones pavers nuotraukomis.
Prisijungimas  |   Registracija  |   Apie BFL  |   Apie Fotobanką  |   Kontaktai